Pse kjo fotografi është bërë hit në rrjetet sociale?! (Foto) – Lajmi.net
Pse kjo fotografi është bërë hit në rrjetet sociale?! (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 21:52, 19 March 2017
Kjo grua sfidon gjithçka që ne e dimë për trupin e njeriut.

Në fotografi shihet një grua e cila është ulur në mënyrë mjaft të çuditshme, përcjell lajmi.net

Ajo i ka ndërthurur fort këmbët, por qëndrimi i saj ka lënë të kuptohet se ndjehet shumë rehat, teksa njerëzit janë të çuditur nga ajo që po shohin.

Fotoja është shpërndarë pafundësisht duke u komentuar në mënyra të ndryshme nga njerëzit që kanë mbetur të habitur.

“Ndoshta ajo është ulur kështu, për shkak se dikush ka dashur të shkrepë ndonjë fotografi të turpshme”, është shprehur njëri nga komentuesit.

“Nëse ju jeni aty grua e mistershme, na tregoni si e keni bërë këtë”, është shprehur një tjetër.

Mund të thuhet se kjo grua ka prekur kufijtë e elasticitetit të trupit dhe ka lënë të habitur shumë njerëz./Lajmi.net/

4gjqtkq

Fjalët kyçe: këmbët

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master