PS vendos të mbledhë në prill kongresin elektoral: Do të miratojë listat e deputetëve – Lajmi.net
PS vendos të mbledhë në prill kongresin elektoral: Do të miratojë listat e deputetëve
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 10:11, 20 March 2017
Kryesia e Partisë Socialiste është mbledhur sot për të vendosur datën kur do të thirret kongresi elektoral i kësaj partie.

Burimet nga mbledhja thanë se kongresi do të mblidhet në fund të prillit. Kongresi do të miratojë programin elektoral të PS në zgjedhjet e 7 qershorit si dhe listat e deputetëve. /Syri/

Fjalët kyçe: PS, Zgjedhjet ne Shqiperi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush