Provokuese sa më s’ka, motrat Kardashian festojnë ditëlindjen e Kylie Jenner – Lajmi.net
Provokuese sa më s’ka, motrat Kardashian festojnë ditëlindjen e Kylie Jenner
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:01, 10 August 2018
Kylie Jenner sot mbush 21 vjet jetë.

Bukuroshja me rastin e ditëlindjes kishte vendosur t’i befasojë fansat me lansimin e linjës së re të grimit, shkruan lajmi.net.

Në orët e para të 10 gushtit ka filluar festa tek motrat Kardashian, të cilat janë të komentuara në mbarë botën.

Derisa Kylie kishte vendosur të vishet fillimisht me rozë, edhe Kim kishte zgjedhur të duket ngjashëm, ndërsa në rrjete sociale kanë ndarë imazhet me ndjekësit.

Për ndryshe, Kylie është në lidhje me Travis Scott dhe së bashku kanë vajzën, Stormi. /Lajmi.net/

a bunch of baddies 🤷🏻‍♀️ we’re 21 today

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

BIRTHDAY BEHAVIOR! WERE ALL TURNING 21!!

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

💕

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO