Protestë para Qeverisë:Nikolla Gruevski në burg! (VIDEO) – Lajmi.net
Protestë para Qeverisë:Nikolla Gruevski në burg! (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 15:21, 18 May 2017
Qindra qytetarë sot u mblodhën para Qeverisë për të festuar siç thanë rënien e Nikolla Gruevskit.

Protestuesit janë pjesë e “Revolucionit të Larmë” që vitin e kaluar protestonin në përkrahje të Prokurorisë Speciale.

Ata gjatë protestës kënduan këngë “Nikolla nuk ke si ti ikësh Shutkës”, “Nikolla në burg”, etj dhe thirrje të tjera.  Protestuesit theksuan se spontanisht ishin grumbulluar përmes rrjeteve sociale. (Novatv)

 

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble