Prostitutat më të shtrenjta në botë, nuk do ta besoni sa marrin për një natë – Lajmi.net
Prostitutat më të shtrenjta në botë, nuk do ta besoni sa marrin për një natë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 15:06, 2 August 2017
Padyshim janë të paragjykuara deri diku për punën që bëjnë, një pjesë e prostitutave bëjnë një jetë përrallore.

Një natë me to ka çmim marramendës, sa jo kushdo mund ta përballojë.

Mirëpo, ato kanë çfarë ofrojnë prandaj ia kanë vënë vetes këtë çmim. Këto janë disa nga çmimet që një pjesë e tyre I kanë vënë vetes për një natë.

Ja cilat janë ato:

1 – Michelle Braun me 50 mijë dollarë

2 – Loredana Jolie Ferriolo me 15 mijë dollarë

3 – Lauren me 24 mijë dollarë. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO