Propozimi për martesë, më i çmenduri dhe romantiku qe keni parë – Lajmi.net
Propozimi për martesë, më i çmenduri dhe romantiku qe keni parë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 9:25, 30 December 2017
Gjermani Michael Opp, me profesion zjarrfikës ka bërë një propozim martese për të dashurën e tij veprim me të cilin ka habitur të gjithë lagjen përreth.

Ai me shkallet e emergjente të kamionit të zjarrfikësve më të cilët supozohet se duhet të shuaj zjarre, ai me këtë rast ndezi një zjarr por zemrën e të dashurës së tij, të cilën e pyeti se a do të martohet me të. Ndërsa përgjigja e saj ishte një PO e madhe!

 

Fjalët kyçe: Gjermani, Propozim Martese

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball