Propozim i çuditshëm për martesë. Shikoni videon! – Lajmi.net
Propozim i çuditshëm për martesë. Shikoni videon!
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 16:43, 22 April 2017
Një djalë i ka propozuar të dashurës së tij për martesë ndërkohë që po bënin joga në plazhin Oahu, në Hawaii.

Alec Horan ka pyetur të dashurën e tij, Stephen Gardner nëse ajo dëshironte të martohej me të ndërkohë që po balanconte trupin e saj në këmbët e tij dhe përgjigja e 24-vjeçares ishte: Po.

Fotografi i ri nga Pensilvania ka arritur që të filmojë të gjithë propozimin në plazhin piktorest të Hawaii.

25-vjeçari tha se propozimi kishte një domethënie të përkryer për to si çift, pasi kanë kaluar pothuajse të gjithë kohën, që kur janë lidhur, duke praktikuar joga së bashku.

“Unë kam 2 vite që jam lidhur me Steph dhe bëjmë shpesh joga së bashku.”

Fjalët kyçe: çift, Propozim per martese

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool