“Pronto” shumë shpejt nga Onati – Lajmi.net
“Pronto” shumë shpejt nga Onati
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:32, 6 December 2017
Një këngë nga ai është pritur.

Anëtari i labelit të famshëm të reperëve, Babastars, Onati pas një kohe të gjatë po rikthehet në skenë me këngën e tij të re, të titulluar Pronto, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor do të ketë edhe klip po ashtu.

Se kur do lansohet ky projekt pritet të shihet dhe vjen pas dueteve të suksesshme të djemve tjerë të grupit, atyre mes Cozman dhe Agon Amigës si dhe Getit me Skivin./Lajmi.net/

screenshot_1

 

Fjalët kyçe: onat, Pronto

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball