Promovohet libri “Masakra e Reçakut- Krimi kundër njerëzimit” – Lajmi.net
Promovohet libri “Masakra e Reçakut- Krimi kundër njerëzimit”
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 9:55, 14 September 2017
Sot në Bibliotekën Kombëtare “Pjetër Bogdani”, promovohet libri “Masakra e Reçakut – Krim Kundër Njerëzimit”.

Libri është përgatitur nga një grup autorësh edhe botohet në gjuhën shqipe dhe atë angleze nga Instituti për Hulumtimin e Krimeve të Luftës.

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master