Prokuroria ‘shpëton’ Milanin, nuk ka hetime për shitjen e klubit – Lajmi.net
Prokuroria ‘shpëton’ Milanin, nuk ka hetime për shitjen e klubit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:19, 13 January 2018
Francesco Greco ka mohuar raportimet rreth hetimeve për procesin e shitjes së klubit.

Kreu i Prokurorisë nga Milano, Francesco Greco ka mohuar raportimet rreth hetimeve për procesin e shitjes së klubit.

“Aktualisht nuk ekzistojnë arsye për hetime ndaj shitjes së Milanit”, deklaroi Greco në komunikatën e publikuar nga “La Stampa”.

Silvio Berlusconi shiti Milanin tek një grup i biznesmenëve nga Kina, përcjell “lajmi.net”.

Por, procesi i shitjes ka zgjuar dyshime në lidhje me parregullsi që prapë nuk kanë sjellë hetime nga organet e rendit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO