Problem për Real Madridin, zbret çmimi i Bale – Lajmi.net
Problem për Real Madridin, zbret çmimi i Bale
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:04, 15 May 2018
Gareth Bale kushton më lirë pas një sezoni të komplikuar te skuadra e Real Madridit.

Gareth Bale kaloi një sezon të komplikuar te skuadra e Real Madridit.

Sulmuesi uellsian sërish vuajti nga lëndime të shpeshta dhe forma jo e mirë në stinorin ku shpeshherë ishte në bankën e rezervistëve, edhe në ndeshje të rëndësishme.

“AS” shkruan se paraqitjet e zbehta kanë bërë që çmimi i Bale të zbret në 70 milionë euro, sipas uebfaqes “Transfermarkt.de”, përcjell “lajmi.net”.

Bale tani kushton më lirë se të si Marco Asensio dhe Isco dhe ka 25 futbollistë para vetes në renditjen e futbollistëve më të shtrenjtë në botë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gareth Bale, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan