Problem i madh në Real Madrid, futbollisti kryesor lëndohet kundër Levantes (FOTO) – Lajmi.net
Problem i madh në Real Madrid, futbollisti kryesor lëndohet kundër Levantes (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:30, 9 September 2017
Karim Benzema ka pësuar lëndim dhe ka dalë nga loja për Real Madridin kundër Levantes. Në vend të tij u inkuadrua Gareth Bale.


Fjalët kyçe: Karim Benzema, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals