Pro Evolution Soccer edhe në celular – Lajmi.net
Pro Evolution Soccer edhe në celular
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 23:03, 10 November 2017
Konami ka njoftuar lançimin e Pro Evolution Soccer 2018 edhe për celularë.

Në këtë version të ri do të jetë edhe David Beckham, i cili do të shoqërohet nga legjenda të futbollit si Diego Maradona, Romario, Ian Rush, Steven Gerrard dhe Michael Oëen.

Konami ka futur edhe modalitetin e ri “Friend”, që do të lejojë përdoruesit për të sfiduar në kohë reale njerëz nga e gjithë bota.

Aplikacioni PES 2018 nuk është ende i disponueshëm për Shqipëri.

Fjalët kyçe: celular, PES 18

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper