Prizren: Katër të arrestuar për marrje me prostitucion – Lajmi.net
Prizren: Katër të arrestuar për marrje me prostitucion
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 10:58, 12 September 2017
Janë arrestuar katër të dyshuar një femër shqiptare shtetase e Shqipërisë dhe tre meshkuj nën dyshimin e bazuar për kryerjen e veprës se cekur.

Të dyshuarit dërgohen në procedurë të shpejtë në gjykatë të cilët lirohen në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në Prizren gjatë ditës së djeshme.

 

 

 

Fjalët kyçe: Arrestime, Prizren., prostitucion

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan