Pritja mori fund, Griezmann vendos mes Atletico Madridit dhe Barcelonës – Lajmi.net
Pritja mori fund, Griezmann vendos mes Atletico Madridit dhe Barcelonës
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:16, 12 June 2018
Antoine Griezmann vendos sot për të ardhmen e tij.

Antoine Griezmann bëhet gati për ta zbuluar vendimin e tij.

Sulmuesi i Atletico Madridit sot pritet të zyrtarizojë vendimin se ku do të luajë në sezonin e ri.

“Mundo Deportivo” shkruan se Griezmann sot do ta konfirmojë vendimin nëse do të vazhdojë të luajë në Madrid apo ka vendosur ta pranojë ofertën e transferimit te Barcelona, përcjell “lajmi.net”.

Griezmann do të flasë para gazetarëve në Rusi ku tashmë ka mbërritur me ekipin e Francës para fillimit të Kampionatit botëror. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO