Pritej transferimi në SHBA, Rooney befason të gjithë me vendimin e ri – Lajmi.net
Pritej transferimi në SHBA, Rooney befason të gjithë me vendimin e ri
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:37, 17 May 2018
Mund të mbetet te Evertoni.

Wayne Rooney mund të mbetet te Evertoni.

Pavarësisht se mediat britanike e konsideruan të kryer transferimin e tij në SHBA, Rooney ka ndërprerë negociatat me D. C United, përcjellë “Lajmi.net”.

Shkak është bërë largimi i Sam Allardyce nga drejtimi i Evertonit.

Rooney është duke pritur trajnerin e ri të “Toffees”, për të vendosur më pas përfundimisht për të ardhmen. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO