Prishtinë: Mbi 100 artistë punojnë murale në Rrugën B – Lajmi.net
Prishtinë: Mbi 100 artistë punojnë murale në Rrugën B
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 19:40, 19 May 2018
Ata po krijojnë muralet e tyre në Rugën B.

Mbi 100 artistë nga vende të ndryshme të botës po marrin pjesë në edicionin e dytë të festivalit ”Meeting of styles Kosovo“.

Ata po krijojnë muralet e tyre në Rugën B.

Festivali është organizuar nga Qendra për Zhvillimin e Artit./21Media

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO