Prishtina – Norrkoping, ky është rezultati i pjesës së parë – Lajmi.net
Prishtina – Norrkoping, ky është rezultati i pjesës së parë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 20:44, 6 July 2017
Nuk ka sjellë gola pjesa e parë e ndeshjes Prishtina – Norrkoping.

Ka përfunduar 0-0 pjesa e parë e ndeshjes kualifikuese për Ligën e Evropës mes Prishtinës dhe suedezeve të Norrkoping.

Kujtojmë se ndeshjen e parë në Suedi, Norrkoping e ka fituar me rezultat të thellë 5-0./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: F.C Prishtina, Norrkoping

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble