Prishtina-Gjilani, ky është rezultati final – Lajmi.net
Prishtina-Gjilani, ky është rezultati final
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:55, 27 November 2017
Takimi u zhvillua në stadiumin "Rexhep Rexhepi".

Prishtina ka mposhtur Gjilanin 2:1 në Drenas, duke marrë një trepikësh me vlera.

Për ekipin e Mirel Josës shënuan Guthier Mankenda dhe Ahmet Jonuzi.

Ndërkohë, për mysafirët realizoi Gzim Rusi.

Takimi u zhvillua në stadiumin “Rexhep Rexhepi”. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gjilani, Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper