Prishtina e shijon fitoren e parë – Lajmi.net
Prishtina e shijon fitoren e parë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 18:26, 26 August 2017
Prishtina ka shënuar fitoren e parë këtë edicion.

Kaltër e bardhët ia kanë dalë të triumfojnë në derbin lokal ndaj Flamurtarit në udhëtim, me rezultat 0-2.

Mergim Pefqeli në minutën e 18’ dhe Mentor Mazrekaj në minutën e 38’, shënuan për fitoren e Prishtinës.

Prishtina në xhiron tjetër takohet me Lirinë e Prizrenit./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: F.C Prishtina, KF Flamurtari

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2