Prindërit më të rinj në botë, 14 vjeçe me dy fëmijë (FOTO) – Lajmi.net
Prindërit më të rinj në botë, 14 vjeçe me dy fëmijë (FOTO)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 22:20, 6 November 2017
Ky çift ka thyer stereotipet e shoqërisë duke u bërë prindër në moshën 14 vjeçare.

Image

Tressa Middleton është bërë nënë e një vajze në moshën 11 vjeçare. Ajo ka qenë viktimë e përdhunimit  nga vëllai i saj.

Image

Kordeza Zhelyaskova dhe i dashuri i saj janë dashur aq shumë sa që ajo ka lindur në moshën 11 vjeçare.

Image

April Webster dhe Nathan Fishbourne

April ka lindur djalë në moshën 14 vjeçare.

Image

Alleshia Gregson ka lindur një foshnje në moshën 12 vjeçare, ndërkaq në moshën 14 vjeçare lindi fëmijën e dytë.

Image

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master