Prindërit e Ritës kanë arritur në Prishtinë – Lajmi.net
Prindërit e Ritës kanë arritur në Prishtinë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBizTekste Këngësh Shqip 14:46, 16 February 2018
Nesër shënohet 10 vjetori i pavarësisë së Kosovës.

Këtë vit, meqë shënohet dekada e parë e shtetit janë organizuar një sërë aktivitetesh kulturore-artistike, shkruan lajmi.net.

Qershia mbi tortë e kësaj feste të sivjetme do të jetë këngëtarja kosovare që ka arritur famë botërore, Rita Ora.

Tashmë kanë përfunduar të gjitha përgatitjet dhe të gjithë presin me padurim që ta shohin nesër në orën 22:00 performancën e Ritës në kryeqytet.

Prindërit e këngëtares kanë arritur para saj, madje ata kanë qenë mbrëmë të ftuar në koncertin që u mbajt për nderë të 50 vjetorit të karrierës së Sabri Fejzullahut. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Nik Ora, Rita Ora, Vera Ora

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool