Prezantuesja super-seksi e motit, “çmend” rrjetin me të pasmet e saj (FOTO) – Lajmi.net
Prezantuesja super-seksi e motit, “çmend” rrjetin me të pasmet e saj (FOTO)
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 19:02, 13 April 2017
Tash e një kohë, në faqet rozë të mediave ka qenë padyshim edhe prezantuesja e motit Yanet Garcia.

Ajo është një femër super-seksi dhe sigurisht ka bërë për veti të gjithë meshkujt që e kanë parë, transmeton lajmi.net

Garcia, në llogarinë e saj në Instagram ka mbledhur hiç më pak se 4.2 milionë ndjekës dhe mund të themi lirisht se po e “çmend” rrjetin me trupin dhe të pasmet e saj./Lajmi.net/ 

instagram-com-12677657_1531496627145027_1541118478_n-730x730 screenshot_2 screenshot_3 screenshot_4 screenshot_5 yanet_garcia_by_todossomoscacahuate-d9n6s4l yanet-garcia-diosa-clima-revista-h-hombres-octubre-2015-7_0

Fjalët kyçe: Yanet Garcia

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble