Prezantuesja shqiptare kritikon publikun: Më shumë po iu intereson për Mozzikun e Getinjon se për ajrin – Lajmi.net
Prezantuesja shqiptare kritikon publikun: Më shumë po iu intereson për Mozzikun e Getinjon se për ajrin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:59, 13 January 2018
Prezantuesja shqiptare Aulona Musta ka ‘shpërthyer’ sot kundrejt publikut.

Ajo ka hedhur një lajm për ajrin e ndotur në Tiranë dhe ka thënë se ky lajm është lexuar shumë pak nga publiku shqiptar, edhe pse ndikon te shëndeti i tyre, shkruan lajmi.net

Madje, Aulona ka thënë se ata më shumë interesohen se çka po ndodh me Getinjon e Mozzik se sa që po rrezikohen nga ajri i ndotur.

Gjithashtu, prezantuesja ka hedhur kunja edhe për veshjet e Lori Hoxhës dhe pushimet e Armina Mevlani për të cilat, sipas, nuk duhet të hyjnë në interesat e publikut./Lajmi.net/

screenshot_1qerert

Fjalët kyçe: Aulona Musta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper