Prezantuesja me veshje provokuese zbulon se çka fshihet pas suksesit të saj (Foto) – Lajmi.net
Prezantuesja me veshje provokuese zbulon se çka fshihet pas suksesit të saj (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 3:46, 20 April 2017
Prezantuesja amerikane Jenny Scordamaglia ka zbuluar një detaj që fshihet pas suksesit të saj

Bjondja 28-vjeçare është shumë e preferua në Amerikë, për shkak të mënyrës së saj se si vishet ajo, dhe ajo për Miami TV, ka pranuar se çka fshihet pas suksesit të saj, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.
“Është e vërtetë se veshjet që unë i përzgjedh janë një çelës suksesi”, kë thënë Jenny.
Kujtojmë që kjo moderatore gjithmonë përzgjedhë një veshje provokuese që bënë shumë njerëz të komentojnë për të dhe të shikojnë nga ajo. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush