Prezantuesja italian shfaq gjoksin e saj gjatë një emisioni live (Foto/Video) – Lajmi.net
Prezantuesja italian shfaq gjoksin e saj gjatë një emisioni live (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 0:25, 11 May 2017
Emanuela Botto është bër hit në internet

Ajo ishte duke reklamuar një gjerdan prej arit dhe për një moment ajo shfaq më shumë se sa duhet, transmeton lajmi.net.

E veshur me një fustan të “rrezikshëm” që pothuajse e shfaqte gjoksin e saj, kjo prezantuese italiane, ka marrë vëmendjen e shumë mediave.

Ajo shihet për një moment teksa ulej dhe shfaq gjoksin e saj bombastik, që ka bërë që shumë komentues të flasin për të.

Çmimi i këtij gjerdani ishte 1,730 euro. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Emanuela Botto

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2