Prezantueset e festivalit “Kënga Magjike”, rrëmbejnë vëmendje me paraqitjet e tyre – Lajmi.net
Prezantueset e festivalit “Kënga Magjike”, rrëmbejnë vëmendje me paraqitjet e tyre
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:50, 5 December 2018
Është duke u mbajtur nata e parë e festivalit "Kënga Magjike".

Tashmë, ka nisur edicioni i 20-të i festivalit “Këngja Magjike”, me një konkurrencë mjaft të madhe mes artistëve shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Përkrah prezantuesit dhe autorit të festivalit, janë edhe dy bukuroshet Bora Zemani dhe Klaudia Pepa të cilat ndanë emocionet e para.

“Jam shumë e emocionuar se nuk e di si do më prisim këtë herë si bashkëprezantuese me Arditin dhe me Borën. Kam shumë emocione, do prezantoj, do kërcej, jam me ju, jam shumë e lumtur”, thotë Klaudia ndërkaq kështu shprehet Bora: “Kam emocione, por janë nga ato emocionet e mira. Për pak fillon magjia”.

Vlen të ceket se të dy vajzat kanë rrëmbyer vëmendjen e publikut me paraqitjet e tyre glamuroze. /Lajmi.net/

Bora Zemani #KengaMagjike2018 #TvKlan #KlanHD www.tvklan.al

Publiée par Tvklan sur Mercredi 5 décembre 2018

@klaudiapepa #KengaMagjike2018 #TvKlan #KlanHD www.tvklan.al

Publiée par Tvklan sur Mercredi 5 décembre 2018

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO