Prezantueses i del komplet gjoksi në emision, ajo as që e vëren! – Lajmi.net
Prezantueses i del komplet gjoksi në emision, ajo as që e vëren!
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:44, 9 January 2018
Një prezantuese e cila është shfaqur në një emision ku kishte shumë media dhe që për pak minuta ajo u bë shumë e përfolur edhe e komentuar.

Për deri sa ajo ishte në prani me publikun asaj i ndodhi ajo që nuk e priti, për një çast ajo filloi që ti zhvishet bluza që kishte veshur dhe filloi të ti zbulohet gjoksi , por që ajo nuk e kishte vrenjtur fare deri në atë moment kur publiku filluan që që brohorasin.

26772619_1679648312085467_2076630175_o 26782296_1679648318752133_243148012_o

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO