Prezantohen supermakinat në Paris Motor Show – Lajmi.net
Prezantohen supermakinat në Paris Motor Show
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 19:04, 5 October 2018
Paris Motor Show është një mundësi për të gjithë prodhuesit e makinave që të prezantojnë për herë të parë me botën prodhimet e tyre më të fundit.

Por pjesë e këtij spektakli makinash bëhen edhe disa modele inovatore, që synojnë të thyejnë barrierat e një makine të zakonshme duke dhënë konceptin e së ardhmes.

Paris Motor Show është një kënaqësi vizuale me konceptet e një lloji tjetër që e bëjnë udhëtimin më të këndshme.

DS X E-TENSE

RENAULT EZ-GO
RENAULT EZ-PRO
RENAULT EZ-ULTIMO

SMART FOREASE

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO