Prezantimi i Mavrajt, tallet me kosovarin tjetër të Arisit – Lajmi.net
Prezantimi i Mavrajt, tallet me kosovarin tjetër të Arisit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:20, 14 September 2018
Mërgim Mavraj është tashmë zyrtarisht pjesë e skuadrës Aris.

Aty ai do të gjejë edhe futbollistin e kombëtares shqiptare, Migjen Basha.

Menjëherë qëndërmbrotjësi ka qenë aktiv në rrjetin social “Instagram” .

gsgs

Ai ka postuar një foto me Bashën, duke e përshkruar atë si “plaku”, dhe një video ku e thërret më theks grek për të bërë një foto, ndërkohë që mesfushori po pozon me fansat.

Më poshtë video:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO