Presidenti Thaçi i dhuron medalje të meritave trajnerit Driton Kuka (FOTO) – Lajmi.net
Presidenti Thaçi i dhuron medalje të meritave trajnerit Driton Kuka (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 12:53, 15 March 2017
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka njoftuar se sot i ka ndarë Medaljen Presidenciale të Meritave trajnerit të shumë kampioneve në xhudo, Driton Kukës.

“Për kontributin e veçantë në sport, sot i ndava Medaljen Presidenciale të Meritave trajnerit të shumë kampioneve në xhudo, Driton Kukës.

Sukseset historike të Majlindës dhe të gjeneratës së artë të xhudistëve tanë në arenën ndërkombëtare ndërlidhen drejtpërdrejtë me punën dhe përkushtimin e Dritonit”, ka shkruar Thaçi në Facebook. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

 

Fjalët kyçe: Driton Kuka, Hashim Thaçi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball