Presidenti i UEFA-së: Ky ekip mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
Presidenti i UEFA-së: Ky ekip mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:49, 11 September 2017
Aleksander Ceferin ka paralajmëruar se Paris Saint-Germain mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve.

Presidenti i UEFA-së, Aleksander Ceferin ka paralajmëruar se Paris Saint-Germain mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve nëse dëshmohet se nuk i ka respektuar rregullat Fair Playt Financiar.

“Nëse duhet, mund ta përjashtoj PSG-n nga garat evropiane për klube”, deklaroi Ceferin për “L’Equipe”, përcjell “lajmi.net”.

“Nuk e kam problem dhe e di se mund të jem i famshëm si Michel Platini”, theksoi ai. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool