Presidenti i PSG-së: Jemi gati ta mposhtim Real Madridin – Lajmi.net
Presidenti i PSG-së: Jemi gati ta mposhtim Real Madridin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 17:43, 11 December 2017
Ka ardhur edhe reagimi i presidentit të PSG-së për përballjen me Real Madridin.

Skuadra lidere në Ligue 1, do të sfidojë Real Madridin në Ligën e Kampionëve, që edhe është kampione e kësaj gare.

Nasser Al-Khelaifi duke folur për shortin, ka thënë se PSG ka respekt të madh për Real Madridin, por është gati ta elimimojë.

“Ne kemi respekt të madh për Real Madridin. Do të jenë dy ndeshje të shkëlqyera. Tifozët do të kenë momente magjike të futbollit në udhëtim dhe në Parc des Princes”, ka thënë fillimisht Al-Khelaifi.

“Siç them gjithmonë, ne duhet të jemi të gatshëm për të luajtur ndaj të gjitha ekipeve dhe ne do të jemi gati”, përfundoi presidenti i PSG-së./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool