PREMIERË: “Veni 1” publikohet nga Fero – Lajmi.net
PREMIERË: “Veni 1” publikohet nga Fero
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:29, 13 June 2018
Sapo ka publikuar këngën e re.

Reperi nga Gjilani, Fero ka lansuar projektin e ri “Veni 1”, që në disa sekuenca e ka sjell në bardh e zi, shkruan lajmi net.

Kënga është realizuar nën përkujdesjen e studios “On Records” dhe producentëve ZappnChriss.

Pritet që edhe kjo këngë e tij, të shndërrohet në një hit veror siç është rasti me projektet paraprake të tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO