Premierë: Skivi publikon këngën ‘Llafi’ (Video) – Lajmi.net
Premierë: Skivi publikon këngën ‘Llafi’ (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:44, 20 March 2017
Reperi Skivi sapo e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

”Llafi’ mban titullin kënga e tij më e re me të cilën i ka befasuar fansat, shkruan lajmi.net

Për dallim nga çdo herë tjetër ai ka zgjedhur të mos e paralajmëroi këngën para publikimit dhe ta hedh në kanalin zyrtar në Youtube pa bërë fjalë.

Ky projekt ka ardhur në vesionin audio vetëm me tekst dhe ishte një surprizë e këndshme për fansat e shumtë të reperit./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO