PREMIERË: Lyrical Son dhe Mc Kresha sjellin “Mafia shqip” – Lajmi.net
PREMIERË: Lyrical Son dhe Mc Kresha sjellin “Mafia shqip”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:49, 12 July 2018
Reperët e njohur kanë sjell projektin e ri.

Është fjala për Lyrical Son dhe Mc Kreshën që vijnë me këngën e re të titulluar “Mafia Shqip”, shkruan lajmi net.

Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë reperët ndërsa për klipin është përkujdesur Alban Selimaj.

Pritet që kënga të pëlqehet nga publiku edhe pse shumë nga fjalët e përdorura janë pa cenzurë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO