PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’ – Lajmi.net
PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:16, 13 February 2018
Ka kohë që e ka paralajmëruar.

E sonte, këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor është prodhim i Irkenc Hykws që ka bërë muzikën dhe tekstin.

‘S’ta fal’ qw i takon zhnarit baladë ritmike, është finalizuar edhe me klip nga Max Production.

Edhe kjo këngë padyshim që do jetë një tjetër hit i këngëtares Berisha!/Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO