PREMIERË: 2Ton lanson këngën ‘100 t’mira’ – Lajmi.net
PREMIERË: 2Ton lanson këngën ‘100 t’mira’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:43, 14 February 2018
Ka kohë që e ka paralajmëruar.

E kënga ‘100 t’mira’ nga reperi 2Ton tashmë ka marrë ‘dritën e gjelbër’ në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor është prodhim i tij sa i përket tekstit dhe muzikën.

‘100 t’mira’ është finalizuar edhe me klip nga Grandmedia./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 100 tmira, 2Ton

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool