Prekëse, performuan ‘7 years old’ për babain e sëmurë (Video) – Lajmi.net
Prekëse, performuan ‘7 years old’ për babain e sëmurë (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:08, 13 January 2018
Se ç’mund të bëjë babai për fëmijët e tij, kjo tashmë dihet. Por shpesh herë habitin sjelljet e fëmijëve me prindërit e tyre, shkruan lajmi.net

 

 

Në këtë rast, ky baba ishte i sëmurë me kancer dhe fëmijët e tij organizuan një performancë për të, duke i ftuar të gjithë miqtë e familjes.

Vajza i këndoi këngën ‘7 years old’ në versionin e saj, duke shprehur të gjitha kujtimet me të atin dhe në këtë mënyrë i bënë atij surprizë madhështore për ditën e baballarëve. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO