Prekëse: Nëna e këtij ushtari donte ta befasonte djalin duke shkuar te ai, por shikoni ç’ndodhi – Lajmi.net
Prekëse: Nëna e këtij ushtari donte ta befasonte djalin duke shkuar te ai, por shikoni ç’ndodhi
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:51, 18 November 2017
Dashuria e nënave për fëmijët është dashuria më e madhe, dhe e pakushtëzuar, prandaj kur ndahen rrugët mes tyre jeta bëhet shumë e vështirë, edhe atëherë kur bëhet për pak kohë.

Kështu, Rekitta Lee një nënë nga Florida e cila nuk e kishte parë djalin e saj marinar 1 vit e gjysmë, i cili ishte dërguar në shërbim në Japoni, deshti t’i bëj një befasi duke planifikuar të shkojë atje, por ndodhi e kundërta Tre’Vauhng erdhi ta befasojë nënën, e cila desh  u çmend nga gëzimi, transmeton gazetametro.net

Tre’Vaughn Lee që nga gushti i vitit 2016 ishte në Japoni, dhe nëna nuk priste që ta shihte atë gjatë pushimeve në shtëpi në Jacksonville, në Florida. Ajo nuk mund të ndalte lotët e gëzimit dhe vazhdimisht bërtiste kur ai u shfaq para derës së shtëpisë.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO