Prapaskenat e koncertit të Dua Lipës në Glasgow, ja çfarë bën këngëtarja – Lajmi.net
Prapaskenat e koncertit të Dua Lipës në Glasgow, ja çfarë bën këngëtarja
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:26, 17 May 2018
Këto ditë po vazhdon të jetë shumë aktive me koncerte.

Dua Lipa bashkë me ekipin e saj gjatë ditës së sotme kanë udhëtuar për në Las Vegas, shkruan lajmi.net.

Kohë pas kohe, këngëtarja sjell pamje nga koncertet që mban në vende të ndryshme të botës, për të treguar atmosferën që mbretëron në ato vende.

Së fundi, ajo ka publikuar një video në kanalin YouTube, ku solli pamje nga prapaskenat e koncertit të mbajtur në Glasgow gjatë muajit prill.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dua Lipa është “One Kiss”, këngë kjo që ka hyrë në javën e pestë si kënga numër një në top-listat e Britanisë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO