Pozon gjysmë e zhveshur, Bebe Rexha mban gjoksin me duar – Lajmi.net
Pozon gjysmë e zhveshur, Bebe Rexha mban gjoksin me duar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:40, 10 August 2018
Bebe Rexha 'godet' kësaj radhe.

Këngëtarja e hitit “I’m a mess”, ka befasuar me imazhin e fundit i cili e sjell artisten shqiptare gjysmë të zhveshur, shkruan lajmi net.

Bebe sapo ndau një foto me miliona ndjekësit e saj gjersa nuk ka hezituar të shfaqet e ‘nxehtë’, në momentin kur mban gjoksin me duar.

Fotografia është realizuar për revistën më prestigjioze në botë “Flaunt”, ku padyshim se duket shumë seksi.

“Expectations”, është albumi i fundit i Rexhës që u prit tejet mirë nga fansat dhe publiku, pa lënë anash projektin e fundit “I’m a mess”. /Lajmi.net/

@flauntmagazine Issue 20

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO