Pozat ‘nudo’ favoritet e Bleona Qeretit – Lajmi.net
Pozat ‘nudo’ favoritet e Bleona Qeretit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:55, 7 December 2017
Këngëtarja Bleona Qereti duket se asnjëherë nuk ngopet duke pozuar 'nudo'.

Fotosesionet që ajo i realizon kryesisht janë të tilla dhe shihet se këngëtarja e njohur i bën me plot dashuri, shkruan lajmi.net

Bleona, këto imazhe i publikon shpesh nëpër rrjete sociale madje nëse nuk realizon foto të reja i ri-publikon ato të vjetrat duke e dëshmuar një herë e mirë që të dalë ‘nudo’ është diçka që ajo e ka shumë në qejf. Së fundmi Bleona e ka publikuar një foto ku shihet e zheshur duke e mbuluar me dorë pjesën e poshtme intime./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO