Postoi një foto të vajzës, fitoi urrejtjen e të gjithëve për shkak të një detaji – Lajmi.net
Postoi një foto të vajzës, fitoi urrejtjen e të gjithëve për shkak të një detaji
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:19, 8 July 2017
Një nënë e re e quajtur Enedina Vance donte të postonte një foto të bukur të vogëlushes së saj, por përfundoi duke u maskaruar në rrjet nga komentet e shumta.

Ndodh që në faqen e vogëlushes është vendosur një diamant “piercing” dhe kaq ka mjaftuar që dhjetëra komente të vërshojnë drejt saj.

Je e çmendur, si ia ke vendosur vajzës atë. Ti duhesh dënuar”, i shkruan një komentuese.
E të shumtë janë ata që e kritikojnë që ky është një abuzim me të voglën dhe për një moment, ajo “shprëthen” dhe u kthehet keq, duke ua bërë të qartë se çdokush ka të drejtë të bëjë ç’të dojë me trupin e vet dhe se ata janë askush për t’i gjykuar.
Ajo ka thënë se gjithçka e ka bërë duke u konsultuar me mjekët dhe se nuk përbën problem.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO