Postimin më të çuditshëm për “Shën Valentin” e ka bërë Rezarta Shkurta! – Lajmi.net
Postimin më të çuditshëm për “Shën Valentin” e ka bërë Rezarta Shkurta!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:42, 14 February 2018
Këngëtarja Rezarta Shkurta është treguar ironike në postimin e saj për festën e “Shën Valentinit”.

Rezarta ka postuar në “Instastory” disa pjesë nga  fjalimet e kryeministrit Rama ku një nga fjalët që përmendet shpesh është “Ti biem fort, bam, apo të godasim”.

Mesa duket ky ‘urim’ i këngëtares ka disa nota ironie dhe nuk i drejtohet aspak dashurisë në çift, por “dashurisë” ndaj njerëzve dhe individëve në përgjithësi.

r2_1518612679-1701224

r3_1518612684-1683115

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO