Portreti familjar i Shyhrete Behlulit, ajo prezanton edhe dhëndrin – Lajmi.net
Portreti familjar i Shyhrete Behlulit, ajo prezanton edhe dhëndrin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:00, 13 October 2017
Këngëtarja Shyhrete Behluli mbrëmë ka qenë në dasmën e djalit të Muhamet Sejdiu.

Por, në dasmë ajo nuk ishte e vetme, shkruan lajmi.net

Kjo se, Shyhretja ishte bashkë me bashkëshortin e saj, Njomzën dhe dhëndrin.

Këngëtarja del rrallë me dhëndrin dhe jo gjithë publiku e njeh atë./Lajmi.net/

❤️

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Fjalët kyçe: Shyhrete Behluli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble