Portieri kosovar shënon golin e javës, nga 100 metra (VIDEO) – Lajmi.net
Portieri kosovar shënon golin e javës, nga 100 metra (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportTë tjera 20:47, 7 May 2017
Vllaznia Pozheran e ka mposhtur Kosovën e Prishtinës me rezultat 2-1.

Fitoren skuadrës së Vllaznisë ia siguroi portieri Jasir Bajrami, i cili shënoi gol nga porta e tij, në një distancë rreth 100 metra.

Ky njoftim është bërë në faqen zyrtare të skuadrës së Vllaznisë.

 

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper