Portieri i Ligës së Dytë shënon gol nga 100 metra, shikoni festën e tij (VIDEO) – Lajmi.net
Portieri i Ligës së Dytë shënon gol nga 100 metra, shikoni festën e tij (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 11:00, 8 May 2017
Portieri i Vllaznisë, Jasir Bajrami, shënoi nga porta në portë në ndeshjen kundër Kosovës së Prishtinës në Ligën e Dytë dhe festoi në mënyrë të "çmendur".

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Futbolli Kosovar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper