Portali italian shkruan për këngën “Komshia” të West Side Family, ja çka thotë – Lajmi.net
Portali italian shkruan për këngën “Komshia” të West Side Family, ja çka thotë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:32, 13 June 2018
Janë rikthyer në skenën muzikore shqipe, me dy projkete muzikore.

West Side Family përpos këngës “Beso”,  së fundmi kanë publikuar edhe projektin tjetër muzikor që u bë hit e që quhet “Komshia”, shkruan lajmi.net

E kjo këngë është komentuar edhe nga portali italian Darlin.it

Sipas saj, sajti “The Pudding” ka realizuar një hartë në të cilën ka përfshirë këngët më të famshme të momentit.

Brenda hartës, janë vënë 3000 qytete në gjithë botën.

E kënga “Komshia” e WSF është ndër më të dëgjuarat në Shqipëri, duke lënë pas këngë të tjera shqiptare.

Se po dëgjohet më të madhe, e dëshmojnë edhe klikimet në rrjetet sociale, pasi ky projekt ka kaluar shifrën 4.1 shikimeve në Youtube.

Kujtojmë që më të rejat e grupit do t’i ndiqni së shpejti në emisionin “Mirage”./Lajmi.net/

screenshot_2

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO