Pornostarja shkon për të xhiruar, por e pëson keq (Foto +18) – Lajmi.net
Pornostarja shkon për të xhiruar, por e pëson keq (Foto +18)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:47, 5 May 2017
Një aktore e filmave me pullë të kuqe e ka parë veten me të vërtetë keq, pas një aksidenti të ndodhur gjatë xhirimeve të një filmi që ishte duke realizuar

Molly Cavalli kishte veshur një kostum banje dhe ishte futur brenda një kafazi, nga ku peshkaqenët supozohej se nuk duhej as ta ngacmonin, e jo më ta sulmonin e gjakosnin.

Vajza ka qenë në praninë e ekipit të xhirimit teksa është kafshuar në pjesën e këmbës nga një peshkaqen. Ajo ka pësuar një plagë të rëndë, çka ka bërë që vajza të shpërthejë në lot. Në fund të fundit, ka shpëtuar mirë!

Fjalët kyçe: pornostarja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2